14 жовтня 1966р. папа Павло VI закріпив декрет Святої Конгрегації, виданий на захист віри, згідно з яким, без дозволу церковного управління стала можливою публікація текстів, які появились незвичайним шляхом; були відмінені доктрини 1399,5 і 2138 старого Кодексу, декрет 1186 конгрегації віри, Acta Apostolicae Sedis, від 29 вересня 1966р.

Папа Бенедикт XIV в конституції "Indexet" писав: "Нагадуємо, що не можна осудити автора, не прочитавши повністю книгу, не зваживши всі за і проти, не порівнявши взаємодії, описані в книзі, не провіривши наміри і ціль автора. Про автора не можна судити по одному, окремому реченню. Часто буває, що автор в одній частині тексту не повністю, чи не виразно розкриває подію, а в подальшому все стане зрозумілим, і те, що здавалось недостовірним, стане зрозумілим і правдивим".

Подія, яка знаходиться в центрі послань - це "Велике Попередження" - містична зустріч кожної душі з Богом, яку передбачила Богородиця в 1961 р. в Гарабандалі. Згідно послань, це відбудеться найближчим часом з єдиною метою - з метою навернення людства. За допомогою послань Бог дає поради для спасення кожного та особливі "Молитви Хрестового Походу" на різні потреби, щоб людство могло підготуватись до майбутніх випробувань.Також ви можете приєднатись до нашої УКРАЇНСЬКОЇ молитовної групи.

Усім бажаючим допомогти в перекладі Послань писати на адресу mshumska7@gmail.com

Звертаємось із проханням до усіх людей молитися особливі Молитви Христового Походу проти війни та переслідування. Завантажити збірку цих молитов можна ТУТ

Завантажити Книгу Істини можна тут

понеділок, 1 листопада 2010 р.

Коротко про послання


1 березня 2011 р. в Європі одна  жінка-візіонер розповіла, що, починаючи з листопада 2010 року, отримує  послання від Богородиці, а також від її любого Сина Ісуса Христа.
Послання містять різного роду передбачення і християнські навчання. 
Їх ціль – підготувати людство до Другого Пришестя Ісуса. 
В посланнях йдеться про Велике Попередження,  акт Божого Милосердя,  яке, на думку ясновидиці,  незабаром сповниться, але точна дата їй не відома.
Суть цього явища:  всі люди, старше семи років, зможуть побачити стправжній стан власної душі, всі свої  гріхи, для того, щоб змогли пережити глибоке покаяння  ще до Страшного суду. На думку ясновидиці, дуже важливо, щоб людство добре підготувалось до Великого Попередження, тому що ця подія буде настільки шокуюча, що цей шок не всі зможуть пережити, і помруть в смертному грісі.

Молода жінка-візіонер, вона ж дружина і мама, щоб захистити власну  сім`ю, не хоче публічності. Вона стверджує, що наш Господь ці послання дав нам в нагороду  і вона повинна передати їх світові. В цьому їй допомагають.
 Ця молода жінка сповідує католицьку віру, регулярно відвідує Богослужіння, однак, вона сама вважає, що її віра була не достатньо сильною. Завдяки посланням, її віра зросла і зміцнилась.
Жінка стверджує, що про об' явлення Марії не чула і про вчення Святого Письма знала дуже мало. Своє духовне життя вважала бідним.
 Коли наш Господь  – "Велике попередження" – (першу частину, яку вона повинна випустити), вона подумала, що ця книга про Друге Пришестя нашого Господа. Через Гарабандальське послання їй стало відомо, що Велике попередження передує пришестю нашого Господа. Через декілька місяців ясновидиця знайшла духовного провідника, тому послання відповідають ученням католицької віри, вони передаються без змін.

Як ясновидиця отримує послання?
Послання отримує через внутрішній голос, але часто було, що під час молитви їй являлись Божа Мати і Господь Ісус. Вона бачила обличчя багатьох Святих, тих, яких раніше не знала, наприклад: Св. Фаустини, Св. Августина, Св. Бенедикта, Св. Терези Авільської, папи Іоана Павла II, якого Діва Марія назвала Святим. Деякі передбачення (на основі послань) говорять про повстання в арабському світі, про Антихриста, який незабаром дасть про себе чути, про трьох високопоставлених політиків, яких скоро мають убити. Водночас, послання відкрили для ясновидиці деталі політичного розвалу і розколи, пов`язані з Ватиканом.
Опубліковані передбачення посилюють віру, католицьке вчення. Послання передаються для того, щоб людство прийняло Євангелію, щоб люди змогли підготуватися до Другого Пришестя Ісуса і щоб змогли врятуватись під час Страшного суду.
В тому, що відноситься до реальності послань, ясновидиця підпорядковується рішенню Папської канцелярії. В випадку, "коли мова йде про передбачення, суддею може бути тільки сам Папа" (Папа Лев X, 1513).
В даний час ясновидиця знаходиться під наглядом Церкви, має духовного провідника. Вона просить християн світу багато молитися за ті душі, які не переживуть Великого попередження, і за тих, хто усіма своїми діями будуть намагатися послабити наслідки цієї великої події, хто бажає царювання Антихриста.
Подія, яка знаходиться в центрі послань, це містична зустріч з нашим Господом Ісусом, яку передбачила Богородиця в 1961р. в Гарабандалі. Згідно з послань, це відбудеться в найближчий час з єдиною метою, з метою звернення до віри людства.
14 жовтня 1966р. папа Павло VI закріпив декрет Святої Конгрегації, виданий на захист віри, згідно з яким, без дозволу церковного управління стала можливою публікація текстів, які появились незвичайним шляхом; були відмінені доктрини 1399,5 і 2138 старого Кодексу, декрет 1186 конгрегації віри, Acta Apostolicae Sedis, від 29 вересня 1966р.
Розповсюдження особистих одкровень не звільняє від думки Церкви – Славної Невісти Христа. З приводу особистих висказувань II Ватиканський Собор (12 догматична конституція Церкви) відмічає: "... Ці дари благодаті наділені винятковою силою світла, вони прості і звернені до всіх, вони загальноприйняті, визнані і укріплені, оскільки вони співпадають і відповідають інтересам Церкви... Підтвердити достовірність – завдання тих, хто призваний управляти Церквою, особливо тих, в обов`язки яких входить не допустити втрату і угасання душ, вони повинні перевірити і зберегти все добре"(5,12.19-20).
Папа Бенедикт XIV в конституції "Indexet" (реєстр заборонених книг, який відмінив папа Павло VI в 1966р.) писав: "Нагадуємо, що не можна осудити автора, не прочитавши повністю книгу, не зваживши всі за і проти, не порівнявши взаємодії, описані в книзі, не провіривши наміри і ціль автора. Про автора не можна судити по одному, окремому реченню. Часто буває, що автор в одній частині тексту не повністю, чи не виразно розкриває подію, а в подальшому все стане зрозумілим, і те, що здавалось недостовірним, стане зрозумілим і правдивим". Дані пророцтва у всьому відповідають Вченням Святого Письма.
Усі послання ясновидиці (їх, почанаючи з 2010 року і до сьогодні, налічується майже 500) публікуються на офіційному інтернет-сайті (англійською мовою):
www.thewarningsecondcoming.com
Послання перекладаються багатьма мовами:
www.diewarnung.net/Russisch/neu_ru_g.htm  - Російський переклад послань (офіційний)
www.preduprezhdenije.ru – Російський переклад послань (не офіційний)
http://poperedzennya.blogspot.com – Український переклад послань

Немає коментарів:

Дописати коментар

Мітки

666 (1) Антихрист (51) армія Господня (35) Божа Любов (106) Боже Милосердя (45) Велика скорбота (6) Велике Покарання (9) Велике попередження (106) влада сатани (78) Війна (29) Диктатура (9) Друге пришестя (79) духовна досконалість (28) Душі Молодих людей (1) Заклик припинити вбивства (1) Заклик припинити вбивства і аборти (15) зміни у Церкві (24) знак звіра (12) Кара Господня (6) Книга правди (36) Лжевчителі і лжевчення (43) Лжепророк (57) майбутні випробування (220) Молитва літанії. (8) Молитви Хрестового Походу (88) Навернення в віру (68) Новий Рай (62) Папа Бенедикт (10) пекло (3) Переслідування (40) Покарання (29) покора (5) Послання Богородиці (80) послання всім християнським церквам (20) послання до грішників (57) прохання навернутися (56) пізнання правди (228) сила молитви (178) Слово священикам (61) Спокуси Сатани (37) страсті Господні (6) суд (1) сучасні пророки (73) таємниця про Господа (3) Тотальний контроль (17) Ісус до Людства (5)